Побив, забрав ключі та обікрав. Саме так лучанка Вікторія Доманська описує дії ковельського підприємця Олександра Яскорського шестимісячної давності.

Інцидент розпочався через ДТП, розповідають свідки. 2 липня 2017 на парковці одного з торгових центрів автомобіль Audi, яким керувала жінка зачепив Mercedes, за кермом якого був підприємець.

Результат – здерта фарба та пошкоджений бампер, проте без судового позову вирішити конфлікт не вдалося. Адже, за словами подруги потерпілої, яка була очевидицею подій, чоловік лаявся, погрожував, вдерся до авто Доманської, забрав звідти гроші та ключі, після чого ще й наніс їй тілесні ушкодження.

Наразі відкрите кримінальне провадження за статтею «Грабіж».

Водійка у своєму позові просить притягнути до відповідальності Яскорського та стягнути з нього 7 тисяч матеріальної і сто тисяч гривень моральної шкоди. До справи долучено відео з автомобільних реєстраторів, покази свідків, протоколи патрульної поліції та медичну довідку, яка свідчить про те, що Вікторія Доманська проходила лікування внаслідок завданих травм.

Натомість, за словами прокурора ні про докази, ні про свідків зі сторони обвинуваченого слідству відомо не було. Та попри це, суддя прийняв рішення таки допитати дружину обвинуваченого, яка добровільно прийшла на засідання. Вона розповіла, що автомобілю її чоловіка було завдано шкоди на 5 тисяч гривень.

Після того, як заслухали всіх присутніх учасників справи, суддя прийняв рішення провести додаткове засідання, яке призначив на 22 лютого. Обидві сторони справу коментувати відмовилися до винесення вироку.