Уже декілька місяців минуло з тих пір як Сергія виписали з лікарні. До цього чоловік лежав у реанімації, тривалий час лікувався у стаціонарному відділенні та був на реабілітації. Усе після того як потрапив у ДТП.
За інформацією поліції: джип Ленд Ровер врізався в трактор. Водій позашляховика не постраждав, але от кермувальник спецтехніки отримав серйозні тілесні ушкодження.
Власне Сергій і був тим самим водієм. У той день працював у місцевого аграрія і мав привезти техніку на парковку.
Уже сьомий місяць Сергій та Віталій чекають, коли справу направлять до суду. Але, кажуть, поліціянти затягують. Більше того, чоловіки переконані, правоохоронці таким чином намагаються виправдати водія джипа.
Через те, що справа досі не на розгляді в суді нічого не можна зробити із технікою. Трактор повністю розбитий. І його, без рішення суду, навіть не можна здати на металобрухт. Журналістам поліціянти кажуть, що уся затримка за свідком аварії, він не в Україні, а без нього не можливо провести слідчий експермент. У поліції запевняють, що до кінця липня справу таки направлять до суду. Винним загрожує до трьох років позбавлення волі.