Тойота не розминулися із мотоциклом. Автопригода трапилася вранці у Липинах Луцького району. Мотоцикліста одразу госпіталізували. На узбіччі залишився шолом, а на дорозі кров та розкидане взуття. У поліції кажуть, Тойотою керувала 41-річна лучанка. Її згодом забрали на іншій автівці. Життю жінки нічого не загрожує.

Нині потерпілий перебуває у реанімації Луцької міської клінічної лікарні.

Лікарі кажуть, такі травми неабияк загрожують життю, тому зараз роблять усе можливе, аби врятувати чоловіка. Родичі поки не приходили. Медики й не знають як звати потерпілого, бо поступив він без документів. Однак, на місці події працювала слідчо-оперативна група. Вони й знайшли водійські права у бардачку мотоцикла.

Місцеві кажуть, причиною ДТП була ще й відсутність світлофору. На цьому перехресті нерідко трапляються аварії. На це неодноразово скаржилися. Одного разу чоловік навіть підпалив свою машину на знак протесту. Однак результату це не дало. Як раніше пояснювали у Липинській сільській раді поставити світлофор тут не в їхній компетенції, адже це дорога державного значення.