Довгий стіл, по центру – директор, і всі, як один, у білих халатах. Така картина швидше нагадує симпозіум медиків. Утім, за столами зовсім не хірурги. Це досвідчені сировари одного з найпотужніших підприємств України – ПрАТ «Дубномолоко». Люди, які щоденно займаються унікальним мистецтвом – створюють одні з найсмачніших і найпопулярніших сирів в Україні – сири під торговою маркою «КОМО». Про це свідчать і престижні нагороди, які зі словами гордості та вдячності працівникам ПрАТ «Дубномолоко» презентує директор Олег Власюк.

Підприємство увійшло в топ-50 в Україні. Ще одна важлива відзнака – «Вибір року-2021». У здобутках заводу «Дубномолоко» вона вже десята : сім в категорії «Твердий сир» і три – в категорії «Плавлений сир». Цьогорічна бізнес-нагорода означає, що твердий сир торгової марки «Комо», який виготовляють на заводі «Дубномолоко», – №1 в Україні. Себто завод та його продукція – займає першість на ринку. Обидві відзнаки, каже директор, – висока оцінка роботи сирного заводу та його продукції.

«Що перша, що друга нагороди – мають велике значення, це визнання роботи всієї команди, колективу, як найкращого виробника твердих, плавлених сирів, і це є ознака стабільності. Тільки злагодженість команди, злагодженість колективу дає цей результат, що ми без затримки, без зупинки, без браку працюємо 24 години на добу 365 днів. Це є високий показник нашої майстерності», – ділиться Олег Власюк.

А майстерність процесу сироваріння тут відшліфовують щодня. Завод має найсучасніше обладнання для виробництва твердих і плавлених сирів, усі етапи повністю автоматизовані та стандартизовані. Завдяки цьому «Дубномолоко» щороку виготовляє понад 15 мільйонів кілограмів твердих сирів і майже 6 мільйонів кілограмів плавлених сирів за унікальними оригінальними рецептами.

Та за кожним унікальним новітнім смаком та кожним автоматизованим процесом стоїть людина.

Бо завод «Дубномолоко» – це унікальне місце, де натхнення експертів поєднується з новітніми технологіями та мистецтвом сироваріння. Де кожен день разом із вдосконаленням своєї роботи, фахівці шукають нові цікаві рішення та створюють смачні, корисні, інноваційні продукти. А відтак у лінійці «Комо» є 20 видів твердих та 15 видів плавлених сирів. І кожен – з унікальним смаком, що дарують смачні емоції споживачам. Сьогодні кожен четвертий споживач України вибирає продукцію ТМ КОМО.