У мешканців Дубенського будинку-інтернату сьогодні свято. З нагоди Дня незалежності у гості із подарунками завітало товариство “Дубномолоко”. Зокрема, його директор Олег Власюк. За його словами, допомагати і піклуватися про тих, хто не здужає, – місія і його, і підприємства. 

“Ну чому не зробити один маленький приємний крок? Кожному приємно, коли він на Різдво відкриває коробочку, дивиться, а там щось є. Хай це не буде золоте щось, але приємне. Тому колектив “Дубномолоко” завжди підходить до цих речей саме так”, – ділиться Олег Власюк.

Цього разу у будинок-інтернат привезли якісні м’які полотенця, смаколики торгової марки “КОМО” і солодощі.

В закладі подарункам раді подарункам. Заступник директора Олександр Нартюк каже: всіма силами намагаються підтримувати будівлю і забезпечувати мешканців всім необхідним.

Усього в будинку-інтернаті мешкає 260 людей. Це пенсіонери і люди з психічними розладами. Кажуть, їм тут живеться добре, спокійно, без зайвої метушні.

Товариство “Дубномолоко” з часу свого заснування є соціально-відповідальним бізнесом. І вже далеко не раз допомагали дітям-сиротам, хворим та людям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Директор Олег Влюсюк запевнив, що “Дубномолоко” і надалі буде підтримувати будинок-інтернат та його мешканців всім необхідним. Зокрема, смаколиками торгової марки “КОМО”.