Музикант і лідер гурту «ФлайzZza» Андрій Тимчук, більш відомий, як Тіма, розповів, що 2020 рік через обежувальні заходи був дуже важким для нього – настільки, що він навіть подумував змінити сферу діяльності.

Про це стало відомо з програми «По дорозі», що вийшла на 12 каналі 3 серпня.

«Минулий рік був дуже катастрофічним для мене. Уся моя ніша – «Кораблик», фестивалі, весілля, корпоративи – просіла дуже жорстко, і фактично всі творчі люди мали дуже кризовий рік. З іншого боку, це було певне випробування для нас і усвідомлення, що потрібно ще десь крутитися і шукати якісь ще варіанти. Завдячуючи цьому, я мав певні сфери, в яких раніше не функціонував: були онлайн-події, фестивалі, трансляції, де я був ведучим. Також моя робота в якості експерта в Українському культурному фонді трішки мене врятувала», – пригадує Андрій.

Він стверджує, що вже була думка шукати іншу сферу діяльності, щоб вижити.

«Але потім мені стало шкода тих років, у які я вклав свій досвід, знання, отой весь вантаж і музичний, і контактний, і я вирішив, що все-такий зарано щось міняти», – каже музикант.

За його словами, якби довелося щось змінювати, то вибрав би дизайн, адже ця сфера йому не чужа.

«У той кризовий момент думав про дизайн, бо я ще займаюся цим паралельно… Я займаюся розробкою афіш. Є багато зв’язків з фірмами, які все це виготовляють, друкують», – додав він.