Двох волинян ошукали телефонні шахраї.

Про це пише ІА ВолиньPost.

Так, 21 січня 50-річний житель села Жорнище Ківерцівського району та 34-річний лучанин позбулися усіх своїх заощаджень, повідомивши ошуканцям реквізити своїх банківських карток.

Зловмисники, потелефонувавши до чоловіків, назвалися працівниками телефонного оператора, під приводом необхідності покращення якості зв’язку та зміни тарифу випитали у них усі необхідні відомості й зняли з картки одного понад 15 тисяч, а з двох карток іншого – майже 80 тисяч гривень.

“Луцька місцева прокуратура вкотре нагадує: аби не стати жертвою шахраїв, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані, реквізити своїх банківських рахунків, не виконуйте жодних дій на прохання “працівників” мобільних операторів, не з’ясувавши попередньо ситуацію в установі, яку вони представляють. Якщо ви загубили мобільний або сім-карта перестала працювати, відразу ж заблокуйте прив’язані до цього номеру телефону банківські картки. Лише ваша пильність та здоровий глузд убезпечить вас від шахрайських дій зловмисників”, – йдеться в повідомленні.