Оксана Словік та Світлана Трофимчук – вчительки з Волинської області, які увійшли до ТОП-50 найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine.

Про це повідомили на сайті Освіторія.

Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія, місія якої — підкреслити важливість педагогів в Україні. Адже #ВчителіВажливі від найменшого селища до найбільшого мегаполіса. Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році.

Вчителька початкових класів у КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області» Оксана Словік розповіла:

«Вважаю, що на перших етапах формування та становлення колективу має важливу роль. Допомагає несміливим, дітям із заниженою самооцінкою, невпевненим у собі, тривожним, дітям, що важко адаптуються, та ін. Вправи та завдання такого формату виникають завжди і трансформуються залежно від потреби певної дитини чи групи загалом».

Вчителька англійської мови у  Луцькій гімназія № 18 Луцької міської ради Світлана Трофимчук зауважує:

«Ми спілкуємося з учнями на рівних. Мене дуже цікавить їхня думка, адже кожне покоління дітей розглядає одне і те саме питання по-різному. Саме така співпраця має найширший вплив на формування в учнів розуміння вчительської професії та формує ставлення до неї».

Наступним етапом стане визначення ТОП-10 експертним журі Премії та проведення асесмент-центру. Переможця оголосять 3 жовтня 2020 року та винагородять грошовою премією у 250 тисяч гривень, навчанням та участю у GLOBAL EDUCATION & SKILLS FORUM.