У Луцьку перші маршрутки перевізника «Санрайз» обладнано системою валідації та електронної оплати за проїзд минулої ночі.

Нове обладнання встановлено на автобусах маршруту №17. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

Посадовець зазначив, що планується у максимально короткі терміни обладнати всі 70 автобусів перевізника «Санрайз». Водночас відбуватиметься і період тестування техніки та її введення в дію.

Також днями розпочнеться встановлення систем валідації в маршрутках перевізника «АТП Луцьк», тож робота триває.

“Працюємо відповідно до тристоронньої угоди між підприємством «Citycard», що перемогло у відкритому конкурсі, з Луцькою міською радою та перевізниками. Процес переходу на нову систему складний, однак незворотний. Рухаємось уперед, крок за кроком долаючи всі виклики й усуваючи усі перешкоди. Працюємо і над тим, аби налагодити співпрацю оператора електронних систем із банком, щоб забезпечити можливість розрахунку за проїзд з допомогою QR-коду та смартфону”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Е-квиток у Луцьку: як повернути кошти, які валідатор зняв помилково

Як придбати картку CityCard

Придбати картку #CityCard дуже просто! 1.. Натисніть "Купити CityCard";2. Натисніть "Далі";3. Внесіть не менше 35 гривень;4. Натисніть "Оплатити";5. Заберіть картку.

Gepostet von Citycardnet am Dienstag, 19. November 2019

CityCard – як поповнити картку

Пововнити картку #CityCard дуже просто! 1. Натисніть кнопку "Поповнити баланс CityCard";2. Введіть цифри, вказані на звороті картки;3. Натисніть "Далі";4. Перевірте введений номер;5. Внесіть необхідну суму поповнення;6. Натисніть "Оплатити".

Gepostet von Citycardnet am Dienstag, 19. November 2019