“Віддай батарейку – врятуй їжака!” Під таким гаслом у центрі Луцька на Театральному майдані збирали використані батарейки. Діти, які приносили акумулятори, отримували в подарунок цукерки. Такий стимул дав результат – за словами волонтерів, за декілька годин встигли зібрати близько тисячі батарейок.
Цей захід проводили у рамках екологічного фестивалю “Зелена школа” для школярів. Приурочений він до дня Європи, який у Луцьку відзначають 19-го травня. Всього близько двохсот дітей взяли участь у різних вікторинах та конкурсах на екологічну тематику. Не обійшлося і без майстер-класів. Зокрема, дітей навчали, як виготовляти іграшки зі непотрібних старих речей.
Також діти з різних шкіл об’єднувались у команди та малювали картини на асфальті. Частина з них – на екологічну тему із закликами сортувати сміття. Інші стосувались дня Європи.
Фестиваль організували у рамках українсько-німецького проекту “Екологічна дружба без кордонів” між Луцьком та містом Ліппе. Переможці конкурсів та творці найкращих малюнків отримали подарунки – чашки та солодощі.