Директором комунального підприємства “Волинська обласна клінічна лікарня” став Сергій Пісачук, який працював у цьому закладі лікарем, а за сумісництвом – лікарем-флебологом Центру хірургії ока професора Загурського.

Про це стало відомо у вівторок, 10 грудня, в результаті засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора КП “Волинська обласна клінічна лікарня” Волинської обласної ради, – пише Волинь24.

Зазначають, що комісія заслухала пропозиції учасників конкурсу, провела з ними співбесіди і визначилася шляхом голосування. За Сергія Пісачука проголосували 7 членів комісії.

Кандидатуру заступника директора КП “Волинська обласна клінічна лікарня” Олександра Дударя підтримали 2 члени комісії.

Довідково:

Сергій Васильович Пісачук народився 21 березня 1976 року в селищі Шацьк Волинської області. Закінчив Ковельське медичне училище, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького та інтернатуру із загальної хірургії у Волинській обласній клінічній лікарні. Лікар-флеболог Центру хірургії ока проф. Загурського. Одружений. Має двох синів.

Нагадаємо, у липні 2019 року Сергій Пісачук балотувався кандидатом у народні депутати України від партії «Слуга народу» у виборчому окрузі №22 (Луцьк).

За нього проголосували 21368 виборців округу (27,24%).