На 12-й канал завітали школярі 8-го – 9-го класів і вчителі із села Чаруків. Гостям дали можливість побачити ”кухню” телевізійників.

Дітей розподілили на чотири групи: а саме журналістів, ведучих, звукорежисерів та директорів. Усі максимально вжилися у ролі і впоралися із поставленими завданнями.

Школярі побували у багатьох локаціях каналу, робили свої перші стендапи, брали інтерв’ю, начитували сюжети, чистили звук, були у студії та посиділи у кріслі директорки.

Вчителька української мови та літератури Наталія Шевчук розповідає – приїхали на телебачення, бо хотіли показати учням, що журналістика — це надзвичайно цікаво.

Юнаки та дівчата розповіли –   не знали, як все відбувається на телебаченні. Багато, що почули і побачили вперше. Дехто з учнів уже мріє опанувати телевізійні професії.

Після екскурсії працівники 12 каналу вийшли на подвір’я і влаштували спільний флешмоб із гостями, запросивши їх у свою дружню телесім’ю. Школярам вручили на пам’ять міні-подарунки. Багато хто сподівається повернутися сюди, але вже працівником 12 каналу.