Впродовж тижня на 12 канал завітали другокласники із десятої школи, третьокласники із двадцять сьомої і четвертокласники із п’ятнадцятої школи. Малеча з великою цікавістю заглядала мало не у кожні двері. Екскурсія відбувалася у форму квесту.((21сек)) Третьокласники відвідували кожну локацію ніби острів і наклеювали на корабель папірці з назвами кабінетів. У редакції, діти уважно слухали про розпорядок дня журналістів. У кабінеті директора загадували бажання бо вірять, що як тільки посидять кріслі керівника – мрії здійсняться. У прес-центрі в брендованому одязі і з мікрофоном у руці третьокласники спробували записати свої перші прямі включення.

А найцікавіша локація для дітей – це студія.

Другокласники із десятої школи теж приміряли брендований одяг працівників каналу. Діти прийшли в гості до режисерів монтажу і звукозапису, побували в студії і в кабінеті директора. У прес-центрі школярі дізнавалися про телевізійні професії за допомогою тестів-картинок. У ньюзрумі вони довідались, що таке стендап і спробували поговорити у мікрофон.

У студію учні потрапили перед початком запису програми. Вони побачили всі декорації, які працівники 12 каналу використовують для своїх програм. В приміщенні ресторану школярі поласували смачним імбирним печивом.

Найстарші екскурсанти із 15 школи вже по-дорослому позували на камеру. Корпоративний одяг на дітях був не такий великий як на інших. Школярі відгадали всі тести-картинки і після інструктажу, як правильно користуватися журналістським мікрофоном поділилися своїми очікуваннями від екскурсії.

Знайомство з працівниками телебачення відбулося, як і хотіли школярі. У кімнаті новин діти ставили багато питань журналістці 12 каналу – Марії Вавринюк.

У студії звукозапису учні запрошували 12 канал приїхати в гості в їхню школу. Ось що з цього вийшло.

Для одного із четвертокласників цей день особливий. У Максима екскурсія збіглася в часі із Днем народження. Однокласники привітали його на камеру.

Після екскурсії дітки отримали солодкі сюрпризи.

На 12 канал не припиняють приходити в гості школярі. Впродовж тижня на екскурсіях побували діти з 27, 10 та 15 шкіл. Діти з великою цікавістю заглядали мало не у кожні двері. Перед камерою, у брендованому одязі, з мікрофоном у руках, спробували записати стендапи всі охочі учні. Як це було, розповість Наталія Шпоняк