2-В клас із 22-ї школи та 6-Г із Ківерцівської ЗОШ №4 прийшли в гості на 12 канал.

Школярі розгадували тести за допомогою фотографій та у правильній послідовності визначали розпорядок робочого дня журналістів. Учні побували мало не у кожному кабінеті. Другокласники робили фото із справжнім посвідченням кореспондента, у кріслах ведучих і на директорському місці.

Діти сміливо пробували начитувати шкільні вірші на професійний мікрофон і уявляли, що вони вже відомі телеведучі. У гримерці дівчатка і хлопчики побачили як роблять мейкап працівниці каналу для програми і були вражені кількістю косметики у кейсі візажистки.

Далі – режисери монтажу розповіли гостям, як саме створюються сюжети. Після екскурсії малеча отримала подарункове печиво. На завершення батьки та вчителі влаштували школярам фотосесію.

Шестикласники з Ківерців теж дізналися про роботу багатьох працівників каналу. У брендованому одязі, з мікрофоном в руках Юлія записала свій перший стендап.

Також школярка дізналася, що саме її однокласниця очікує від екскурсії.

Бажання Насті збулося чи не відразу: вона й її друзі потрапили за лаштунки знімального майданчика. Вони фотографувалися біля стійки ведучих ніби справжні працівники медіа. Також школярі побачили всі студійні декорації і дізналися як працюють камери-роботи. На завершення екскурсії шестикласники теж отримали імбирне печиво.