Одинадцяте листопада. Із цього дня луцькому транспорті по-новому платитимуть за проїзд. У кожній маршрутці та тролейбусі встановлять валідатори. Розрахуватися можна буде за допомогою банківської картки системи пай-пас, або ж електронним квитком. Купити їх можна буде в 50 точках міста орієнтовно з 30 жовтня.

Також будуть окремі квитки для студентів, учнів та пільговиків. Виготовити їх можна буде в карт-центрі на Лесі Українки, який незабаром відкриють, в департаменті соцполітики та в ЦНАПі. Для цього треба буде сфотографуватись, написати заяву, і за 5 хвилин, обіцяють, картку віддадуть власнику.
Будуть також тимчасові картки на 2-3 поїздки. Але чиновник каже – простіше буде користуватися звичайною банківською карткою з системою Пей-Пас.

Впровадження нової системи оплати буде різким. Тобто, з 11 листопада в маршрутках та тролейбусах пасажири не зможуть розрахуватися готівкою. До цього лучан просять бути готовими.

У Луцьку готуються до переходу на безготівковий проїзд. Вже наступного тижня розпочнуть виготовляти електронні квитки для учнів та пільговиків. Стандартні ж картки підуть у продаж з кінця жовтня. Більше деталей про транспортні нововведення у місті – у наступному сюжеті.