Відомі волиняни отримали гроші у подарунок від успішного бізнесмена Гаріка Корогодського.

У новому сезоні реаліті-шоу «Багач-бідняк» на каналі lCTV знявся бізнесмен, письменник, меценат Гарік Корогодський, – пише ІА “Конкурент”.

За задумкою авторів проекту, учасниками програми стали українські мільйонери. Власники величезних грошових капіталів вирішили перевірити себе на міцність та вміння виживати в екстремальних умовах, а також з особистого досвіду дізнатися, як до них будуть ставитися звичайні жителі.

Творці шоу захотіли переодягнути українських багатіїв у бідняків та безхатьків і помістити їх на вулиці міст. Їх метою було перевірити, чи зможуть звичайні перехожі виявити доброту і милосердя до неохайних і брудних незнайомців.

Учасниками проекту стали вісім мільйонерів, які звикли купатися в розкошах та вести богемний спосіб життя. За умовами шоу, вони на 2 дні залишалися без своїх грошей, автомобілів, гаджетів і охорони. Героям необхідно було знайти роботу і нічліг, роздобути їжу і не залишитися ні перед ким у боргу. В спілкуванні з людьми мільйонери не могли розкривати своїх справжніх імен і повинні були вигадувати історії про своє минуле.

Тож у новому випуску реаліті-шоу «Багач-бідняк» Гарік Корогодський проходив складне випробування, зйомки якого відбувалися у Луцьку.

Після успішного завершення “місії” меценат вирішив віддячити волинянам, з якими зустрівся, і які допомагали йому або ж вразили його під час зйомок.

Відомомому луцькому скульптору, творцю “Будинку химер” Миколі Голованю подарував 25 тисяч гривень, щоб продовжував свою справу. Фріцу з Німеччини, який в трейлері подорожував до дівчини в Київ і дав притулок Гаріку, теж подарував гроші. Людмилі Денисюк, директорці луцького зоопарку, де прибирав за ведмедями і годував тигра, Гарік дав 50 тисяч гривень на розвиток підприємства. Лучанину Володимиру Степановичу, який першим дав йому роботу, бізнесмен подарував два квитки на матч Ліверпуля, готель і переліт.

Довідково:

Гаріка Корогодського вважають найепатажнішим бізнесменом України. За версією журналу “Forbes” він входить у сотню найбагатших людей світу. Статки багача наразі складають близько 68 мільйонів доларів. Основний бізнес – здача в оренду торгівельних приміщень приносить Корогодському та двом його партнерам 55 мільйонів доларів щороку.