Лінія магазинів EVA відзначила переможниць національної премії «Мама року». За сім років існування проєкт знайшов десятки тисяч прихильників та зібрав понад чотири тисячі історій щасливого материнства. Цьогоріч героїнями, розповіді про яких вразили онлайн-користувачів та експертів конкурсу, стали матусі з десяти міст України, серед них – Марія Криштоп з Волинської області.

“Мама – найдорожча людина в житті. Саме вона піклується, навчає, вірить в нас і любить просто так, не вимагаючи нічого натомість. Ми так багато чим завдячуємо своїм матусям, але так часто забуваємо сказати їм дякую. Аби нагадати про це українцям, а також відшукати, нагородити і розповісти про найкращих мам з усієї країни, Лінія магазинів EVA створила власну важливу нагороду та вже сьомий рік поспіль провела національну премію “Мама року”, – повідомляють організатори.

Протягом лютого-квітня за час поки тривала подача заявок цього року учасники поділилися майже 1100 зворушливими історіями про себе, своїх мам, дружин чи бабусь, що стало рекордним результатом за усі роки існування конкурсу. Переможниці проекту традиційно були визначені шляхом онлайн-голосування та додатково у п’яти номінаціях за рекомендаціями відомих експертів.

До складу кваліфікованого журі «Мама року-2021» увійшли телеведуча Валентина Хамайко, співачка Наталка Карпа, фітнес-тренерка Марина Боржемська, психолог Любов Лоріашвілі, письменниця Ірина Говоруха та директорка з маркетингу Лінії магазинів EVA Ганна Гришина. Усі вони зізналися, що співпереживали кожній героїні, тому зробити вибір було надзвичайно складно.

У номінації «Мій дім – моя EVA» любов онлайн-глядачів завоювала Марія Криштоп. Успішна жінка, яка має престижну роботу, повагу і авторитет в колективі, але найголовніше – дружню родину. Так Марію описують її рідні, колеги та друзі у історії «Наш ангел-охоронець». У вісімнадцять років, після смерті батьків, жінці довелось швидко подорослішати та взяти на себе велику ношу відповідальності за брата та сестру. Попри всі труднощі вона змогла створити міцну сім’ю, зробити успішну кар’єру в Лінії магазинів EVA, де вже майже три роки працює адміністратором, а також залишатися прикладом для наслідування для рідних.

«Підтримка і любов Маші заповнює наші серця, і ми ніколи не відчували себе обділеними батьківською увагою і турботою. Як це чудово, коли твоя сестра для тебе все: мама, найкраща подруга та наставник», – дякує Марії її молодша сестричка.

Марія отримала титул «Мама року-2021», численні подарунки від партнерів проекту та головний приз — казковий вихідний, насичений приємними емоціями, у рідному місті. Матуся розпочала свій день у SPA-комплексі, далі на неї чекала програма перевтілень від стилістів і візажистів та професійна фотосесія, а кульмінацією відпочинку стало нагородження переможниці під час святкової вечері у родинному колі.

Сама переможниця каже: ідею взяти участь у конкурсі подали її колеги, а сестра – підтримала.

«Я – мама, яка виховує п’ятирічну донечку, а також раніше опікувалася меншими братом і сестрою. Так трапилося, що ми дуже рано втратили батьків, і тоді я навіть не задумувалася, що ми з братиком і сестричкою будемо не разом. Я доглядала їх з раннього віку. Можливо, я когось надихну на подібні кроки і стану прикладом. Напевно, моя сила волі, сила духу допомогла мені: я впевнена, що ніколи не можна здаватися, в будь-яких ситуаціях треба брати себе в руки і йти далі. Не боятися реалізовувати себе як жінка, як людина, йти вперед. На проблемах життя не закінчується. Немає таких проблем, які неможливо вирішити», – ділиться Марія.

Вона виховувала менших брата і сестру, вийшла заміж, побудувала і продовжує будувати успішну кар’єру в лінії магазинів EVA: прийшла працювати касиром, через чотири місяці її підвищили, тож зараз вже працює адміністратором.

«Робота у магазині EVA – це перш за все командна робота. Це я побачила, коли взяла участь у конкурсі. Ми з моїми колегами не спали ночами, стежили за ходом голосування, була дуже велика підтримка від колег, від керівництва. Робота тут – це місце, де я себе знайшла і реалізувала, я завжди йду сюди з радістю. Всім мамам хочу побажати сили, жіночої мудрості, бути хорошими працівниками, гарними люблячими мамами, вміти приділяти час кожному у сім’ї», – сказала переможниця.

«Сім років премії «Мама року» означають для нас дуже багато: це роки натхненної важливої роботи, розвитку, великих змін і пошуку важливих інсайтів. За весь час існування проекту ми отримали понад чотири тисячі історій, і це насправді дуже багато, адже допомогло нам ще краще зрозуміти, чим живуть мами з усієї України і чого вони потребують. Лінія магазинів EVA представлена майже у всіх містах України, і кожен день до нас приходять стільки жінок, що ми, як соціально відповідальна компанія, можемо і маємо позитивно впливати на них та робити щасливими. Адже лише така жінка, усміхнена і наповнена, може виростити щасливих самодостатніх дітей», — поділилася Олександра Гнатик, керівниця PR-напрямку Лінії магазинів EVA.

Переможницями сьомої щорічної премії «Мама року» у кожній номінації стали:

За онлайн-голосуванням:

 • Номінація «Натхнення» – Дар’я Сахно з історією «Мама-героїня – Сахно Даша»
 • Номінація «Велике серце» – Марина Жуковська з історією «Особлива багатодітна мама року»
 • Номінація «Сімейний затишок» – Таміла Швець з історією «Найкраща мама»
 • Номінація «Успіх» – Надія Бурова з історією «Як з виснаженої матері-одиначки за один рік стати ресурсною мамою, дружиною та мати свій бізнес»
 • Номінація «Спорт» – Катерина Капришанська з історією «Рух – життя»
 • Номінація «Блогер» –  Вероніка Чучун з історією «Джерело мотивації»
 • Номінація «Супербабуся» – Людмила Грищенко з історією «Самопожертва»
 • Номінація «Мій дім – моя EVA» – Марія Криштоп з історією «Наш ангел-охоронець»

За версією експертів:

 • Номінація «Натхнення» – Оксана Олійник з історією «Мій приклад – моя мама»
 • Номінація «Велике серце» – Марія Чупініна з історією «Чужих дітей не буває»
 • Номінація «Сімейний затишок» – Олена Козаченко з історією «Велике серце»
 • Номінація «Успіх» – Ярославна Вікторська з історією «В тобі вся сила»
 • Номінація «Спорт» – Ірина Ляшуга з історією «Спортивна матуся – тренер»

Проект «Мама року» дозволяє кожному зрозуміти, наскільки мами можуть бути різними, наскільки різними можуть бути їхні історії. Можна зайти на сайт https://mamaroku.eva.ua/stories і прочитати ці історії.

Довідка:

Щорічна премія «Мама року» від EVA присвячується дбайливим, надихаючим, гарним, стильним, успішним, добрим, енергійним і талановитим мамам. Раз на рік оголошується конкурс, в якому беруть участь жінки з усієї України. Переможниць обирають за результатами оцінки експертів та інтернет-голосування. Можна взяти участь, розказавши про себе, свою маму, дружину або подругу в одній з 8 номінацій «Натхнення», «Велике серце», «Сімейний затишок», «Спорт», «Успіх», «Супербабуся», «Блогер» та «Мій Дім – моя EVA».