Справжній рай для поціновувачів естетики. У Луцьку радо вітають відвідувачів у шоурумі “FABRICA in Decor”. Тут ви зможете знайти унікальні предмети декору та оригінальні меблі для вашої домівки.

“Ми налаштовуємо власне виробництво, тому ви можете змовити меблі чи декор конкретно під ваш інтер’єр і площу. Також ми надаємо послугу дизайну, тобто в нас є список партнерів-дизайнерів, які можуть вам зробити проект дизайну з нашими меблями”, – розповідає співвласниця шоуруму Оксана.

Тут справді широкий асортимент товарів. Більше того, у магазині ви не побачите одноманітності. Шоурум поділений на локації, кожна з яких облаштована по-іншому. Все – аби відвідувачі могли відчути розмаїтя та особливості різних стилів і зрозуміти, що імпонує найбільше. Окрім того в “FABRICA in Decor” представлені картини сучасних митців.

Також шоурум може стати гарним майданчиком для фотозйомки або затишним місцем для проведення різноманітних івентів. Просторе приміщення дозволяє втілити будь-які ідеї клієнтів, тому його можна орендувати для особливих подій. А щовихідних тут можна ще й повчитися.

“В нас відбуваються ігри для розвитку фінансової грамотності людей. Якщо маєте бажання – ви можете до нас прийти і трошечки розрядитися, трошечки повчитися”, – розповідає Оксана.

Команда “FABRICA in Decor” запевняє: таких оригінальних товарів ви не знайдете більше ніде. Більше того, у шоурумі вас можуть почастувати смачною кавою, потішити приємною розмовою та допомогти відшукати найкращі дизайнерські рішення для вашої оселі.

Шоурум розташований на вулиці Яровиця. Тут вас чекають щодня з 10 до 20:00. Асортимент товару ви також можете переглянути на інстаграм-сторінці.