Витвори ковальського мистецтва з усієї України, і не тільки – у невеличкій залі металобази у Рівному. Тут є все, від Губки Боба – до скульптур релігійної тематики.

У травні ми писали про дракона з «Ігор Престолів», якого створив Петро Кохановський. Тепер у залізного змія є подруга – одна з головних героїнь серіалу Дейнеріс Таргарієн.

Тут немає єдиної тематики. Усі експонати абсолютно різні, але по-своєму прекрасні.

Петро Кохановський часто представляє свої роботи за кордоном.  Був в Австрії, Франції та Іспанії. Каже, ковальство люди там цінують більше, ніж в Україні.  І підхід майстрів до роботи також відрізняється.

«Німці, австрійці більше люблять грубий метал , вони на технічну сторону звертають увагу. А наші хлопці з маленького шматочка металу стараються взяти все, що тільки можуть» , – розповів коваль.

Колекція велика, а роботи вражають. Іноді навіть важко повірити, що це створила людина власними руками.

Петро Кохановський часто чує схожі коментарі щодо своїх «дітищ»:

«Я в Австрію привіз незакінчену роботу, допрацьовував там, то люди підходили і казали, що це штамповка, не вірили, що це ручна робота».

Прийти і подивитися на витвори ковальського мистецтва може кожен, але придбати нічого не вийде. Втім, тут гості зможуть взяти контакти ковалів для подальшої співпраці.