Юні моделі, стильні образи та вишукані дефіле: у ТРЦ “ПортCity” влаштували «Fashion Days». Тут хлопці та дівчата, які мріють займатися моделінгом, проходили експрес-курси у б’юті фахівців. Усі подробиці – у нашої знімальної групи.

Взяти участь у кастингу могли усі охочі, незалежно від віку та статі. Першочергово на моделей-аматорів чекали заміри тіла та пробне дефіле. Далі фахівці розповідали учасникам про здорове харчування, а моделі з досвідом давали настанови.

Після перших випробувань судді обрали тих, хто пройде до наступного етапу. Далі на юних моделей чекали майстер-класи від б’юті фахівців. Адже на початках уявлення дівчаток про цю сферу не до кінця сформовані.

Учасників вчили правильно дефілювати, розповідали про модні тенденції осені 2019 року та звісно ж демонстрували, як правильно робити макіяж.

Також для учасників “«Fashion Days» організовували практикуми із акторської майстерності. З кожним етапом відбору моделей-початківців ставало все менше. До фіналу дійшли лише чотири дівчини.

Переможницю обирали за допомогою онлайн голосування.  Доки глядачі визначалися із фавориткою, їх тішили модним показом вихованці MZM Models.

Головним призом «Fashion Days» у Луцьку була подорож до столиці моди – Мілану. І отримала її Дарина Азовська.

Усі фіналістки отримали подарунки. Переможниця ж Дарина незабаром полетить підкорювати Мілан.