На Волині аграрії влаштували акцію протесту. Люди виступають проти розгляду законопроекту про ринок землі.

Про це повідомляє Суспільне. Волинь.

Учасники акції кожні 15-30 хвилин перекривають міжнародний автошлях поблизу пункту пропуску “Ягодин”.

Люди ходять пішохідним переходом у селі .Старовойтове Любомльського району, не пропоскаючи автівки, які прямують на “Ягодин”. Територію патрулюють поліцейські.

На Волині аграрії перекрили міжнародний автошлях поблизу пункту пропуску "Ягодин". Акція протесту проти розгляду законопроекту про ринок землі.#НовиниСуспільнеВолинь

Gepostet von UA: Волинь am Dienstag, 14. Januar 2020

Зазначимо, за інформацією УНН, 28 грудня комітет з питань аграрної та земельної політики проголосував рекомендувати Верховній Раді України ухвалити в цілому законопроект щодо відкриття ринку сільськогосподарських земель в Україні. В уряді заявили, що 14 січня у Раді можуть проголосувати за ринок землі.

Одним із проблемних питань є дозвіл іноземцям купувати землю. Президент Володимир Зеленський відзначив, що його вирішуватимуть на референдумі українці. Також дискусійним є питання концентрації землі в одні руки. Так, до першого читання пропонувалася концентрація землі в одні руки у 200 тисяч гектарів. Під час підготовки законопроекту щодо продажу землі сільськогосподарського призначення до другого читання Президент Зеленський запропонував продавати в одні руки до 10 гектарів землі.