Весняний домашній поєдинок “Волині” із краматорським “Авангардом” завершився поразкою для господарів. Перед початком матчу хвилиною мовчання вшанували волинських спортивних журналістів Романа Флішаровського і Юрія Яцюка, а ще офіцера безпеки нашого футбольного клубу Миколу Ворошила, які нещодавно відійшли у вічність.

Перший тайм для обох команд не приніс жодного голу, проте аж шість жовтих карток. “Волинь” мала низку вдалих моментів, однак суперники закривали підходи до своїх воріт. Можливо, на якість гри повпливало те, що головного тренера лучан Андрія Тлумака дискваліфікували на дві гри після матчу із “Металістом”. Тому цього разу він спостерігав за грою підопічних з трибун. Неабияким здивуванням для уболівальників була і відсутність на полі Олега Герасим’юка. У клубі цього поки не коментують.

Другий тайм для наших футболістів видався ще більш складним. Після подачі гостями кутового арбітр призначив пенальті через фол нашого Сергія Сімініна. Одинадцятиметровий упевнено реалізував нападник гостей Ігор Кірієнко. Шанс зрівняни рахунок був у Младена БартУловича. Проте футболіст пробив вище воріт. Фінальним свистком арбітр зафіксував рахунок 0:1.

Головний тренер суперників Олександр Косевич каже, що готувалися до цієї гри довго, результатом – задоволені.

Хоч і не вдалося здобути перемогу, проте команда зіграла старанно, – прокоментував тренер “Волині” Андрій Сапуга на післяматчевій прес-конференції.

Також, за словами Андрія Сапуги, “Волинь” готова битися  до кінця.