Футболісти луцької “Волині” зіграли ще один матч на виїзді. Двадцять четвертий тур із “Балканами” завершився нічиєю.

Можливо, на перебіг подій вплинули кадрові проблеми “хрестоносців”. “Волинь” вийшла на матч лише із чотирма запасними футболістами. На полі не було і лідерів команди – Младена Бартуловича та Ігоря Карпенка.

Незважаючи на це, наша команда почала гру першим ноемром і уже на третій хвилині Дмитро Козьбан мав відкривати рахунок.

Невдовзі волиняни таки досягли свого. На руку зіграв фол у карній зоні проти Сіаваша Хагназарі. Денис Кожанов вдало реалізував “одинадцятиметровий”.

Футбольним сюрпризом уже за хвилину був другий гол – відповідь від “Балкан”. Олександр Ільницький з льоту поцілив м’яча у ворота Богдана Когута.

Наприкінці першого тайму шанс змінити рахунок знову мали “Балкани”. Віктор Георгієв пробив головою, та наш голкіпер таки зупинив “кулястого”.

Вже у другому таймі суперники нашої команди таки зуміли подвоїти рахунок. У карній зоні «Волині» арбітр зафіксував порушення Міхи Горопевшека. А нападник Олександр Райчєв реалізував призначене пенальті.

Утім підопічні Андрія Тлумака не опустили рук, а навпаки – вивели на табло ще одну двійку. Завдяки вдалій передачі Денис Кожанов зробив “дуль” у цій грі.

Далі шанси змінити рахунок мав і Артур Западня. Він кілька разів пробивав по воротах, але м’яч двічі не залітав у сітку.

Пізніше прикра ситуація сталася із нашим Міхою Горопевшеком. Він ледь не заштовхнув м’яча у свої ворота.

До кінця поєдинку “Волинь” ще більше активізувалася. На компенсованій хвилині “хрестоносці” мали можливість закинути переможний гол. Утім боротьба в карному майданчику “Балкан” не дала результатів. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 2:2. Це опустило нашу команду на третю сходинку таблиці.

Гра була бойовою, але головне завдання не виконали, – прокоментував гру наставник лучан Андрій Тлумак.