Футболісти “Волині” зуміли обіграти непростого суперника. Домашня гра з “Інгульцем”  принесла “хрестоносцям” бажану перемогу.

Зважаючи на нелегкі передматчеві завдання, гра стартувала напружено. Однак у першому таймі  важливих гольових моментів не було.

Однак наприкінці першого тайму підопічні Андрія Тлумака таки зуміли відкрити рахунок. Завдяки кільком маніпуляціям, Сергій Сімінін на сорок четвертій хвилині прицільним пострілом поцілив у ближній верхній кут.

У другому таймі “Волинь” не припиняла активно боротися. Наші футболісти намагалися використовувати усі можливі моменти. Блискучий гол міг забити Олексій Зінкевич, однак м’яч пролетів за сантиметр від воріт Антона Ситникова.

А от гості із відповіддю не забарилися і зрівняли рахунок. Суперник Січінава на шістдесят другій хвилині “розстріляв” ворота нашого голкіпера – Богдана Когута.

Після цього волиняни оживилися та притиснули суперників до власної карної зони. І переможний гол таки прилетів у сітку “Інгульця”. Денис Кожанов подав на дальню стійку, звідки Валерій Болденков скинув у центр, а Міха Горопевшек головою забив переможний гол. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 2:1.

Футболісти і тренери не стримували емоцій, адже довго готувалися до цього поєдинку.