ФК «Волинь» повернувся до тренувань після відпустки.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Вже 20 січня гравці ФК “Волинь” розпочали навчально-тренувальний збір перед весняною частиною чемпіонату України. До 14 лютого футболісти тренуватимуться у Луцьку. Цей збір – перший після відпустки.

“За півтора місяці, скільки ти сам собі не бігай, не працюй в залі – але це відчуття гри, ритму. Це все повинно прийти. І не за один тиждень. Ще потрібно місяць, щоб дійсно підготуватися, і прийти в форму, навіть не оптимальну, а ту, яка була раніше. Мотивація – в нас одна. В нас є ціль, яка всім відома, і вона мотивує нас з першої гри і до останньої”, – розповідає гравець ФК “Волинь” Владислав Приймак.

Планують два контрольні поєдинки:  30 січня – спаринг із житомирським «Поліссям», а 7 лютого «Хрестоносці» планують зійтися у протистоянні з тернопільською «Нивою». Нині мають по 2 тренування в день, адже націлені на хороший результат.

“На нас чекає дуже цікавий рік. Нас чекає другий етап.Ми в боротьбі, ми в темі. Ми все зробимо для того, аби команда показувала на полі гру, і давала результат. В цьому зацікавлений в першу чергу я, і кожен футболіст, який буде грати за цю команду”, – ділиться головний тренер ФК “Волинь” Василь Сачко.

Щоправда, у новий етап – не без змін: семеро гравців покинули команду. Натомість, є у складі і підсилення. Після кількамісячної паузи повернувся наш іранський футболіст Сіаваш Хагназарі.

“Трудолюбивий, технічний, дуже цікавий хлопець. впевнений в тому, що він допоможе команді. Ми з ним домовились, що він буде плідно тут трудитися. Його ми не попустимо. Будемо вижимати з нього все”, – розповідає про нього головний тренер. Більше того на перегляд приїдуть й інші гравці.

Нині ФК “Волинь” – на 7 позиції у турнірній таблиці, а від лідера відстає на 7 очок.