Бажана перемога і третя сходинка у турнірній таблиці. Футбольний клуб “Волинь” виборов перемогу у матчі із “Прикарпаттям” із рахунком 3-1.

Виїзна гра для наших футболістів відразу розпочалася із хороших гольових моментів. А вже на 21-й хвилині дебютним влученням відзначився наш іранський легіонер Сіаваш Хагназарі.

На 36-й хвилині він міг відзначитися уже асистом, однак після його пасу Денис Кожанов пробив повз дальню стійку.

Утім вже за хвилину “хрестоносці” таки подвоїли рахунок стараннями нападника Ігоря Карпенка. Суперники не встигли навіть отямитися, як наш Младен Бартулович закинув третього “кулястого”.

Однак шанс реваншувати “зелені” таки використали. На компенсованій хвилині Володимир Боришкевич ударом з-за меж карної зони влучив у руку Василеві Курку. Ярослав Конкольняк упевнено реалізував пенальті.

Другий тайм був набагато біднішим на гольові моменти. Гості намагалися відігратися, проте волиняни тримали м’яча під своїм контролем. Негативним моментом стало те, що на останній доданій арбітром хвилині другу жовту картку отримав Сергій Петько.

Утім наші футболісти таки довели матч до перемоги із рахунком 1:3. Вона й допомогла підтягнутися нашій команді на третю сходинку Першої ліги.