Футбольні перипетії, спалені стільці, незавершена гра і крики “Ганьба!”. У Луцьку відбувся матч “Волинь”“Карпати” за місце у національній Прем’єр-Лізі.

Підтримати футбольних кумирів прийшли і волиняни, і фанати львівських “Карпат”. Саме вболівальники чи не найбільше і повпливали на хід поєдинку.

Луцький клуб вийшов на поле не повним бойовим складом. Через травми у матчі не виступили  Міха Горопевшек і Артур Западня.

Зі старту матчу “Карпати” почали нав’язувати свою гру. Зрештою, їм першим вдалося відкрити рахунок на 38-ій хвилині зі штрафного.

Протягом усіх баталій на футбольному полі відбувалися і баталії на трибунах. Уболівальники час від часу перекидалися димовими шашками, зривали стільці і підпалювали фаєри.

Згодом єдиним голом за свою команду відзначився наш півзахисник Денис Кожанов. На 47-й хвилині після подачі з лівого фланга, він головою поцілив у ворота суперників.

Кульмінацією поєдинку стало призначення “червоної картки” капітану “хрестоносців”, Сергію Сімініну, на 71-ій хвилині. “Волинь” залишилася у меншості. Цим вдало скористалися “зелені” і подвоїли рахунок на вісімдесят другій хвилині.

Тим часом ультрас “Карпат” також не гаяли часу. Фанати  підпалили стільці на гостьовій трибуні. Це неабияк обурило вболівальників протилежного фронту.

Наприкінці зустрічі рахунок був 1:3 на користь львівських гостей. На доданих хвилинах останнього м’яча у ворота “Волині” забив Денис Мірошниченко.

Утім із таким футбольним фінішом не погодилися фанати луцького клубу. Один із них навіть вибіг на поле зі стільцем і запустив   ним в арбітра. Той залишив поле. Де-юре – гра не завершилася.

Своєрідною мажорною нотою було нагородження луцького клубу бронзовими медалями – за третю сходинку Першої Ліги.

Уже на післяматчевій прес-конференції своїми враженнями поділилися наставники обох команд. Не обійшлося і без коментарів про поведінку уболівальників.

Нині відомо, що львівських ультрас таки покарають за погром. Поліцейські розпочали кримінальне провадження. Про це повідомили у прес-службі ГУНП в області.