Луцька “Волинь” приймала гостей із Винників, Львівської області, на домашньому стадіоні. Матч із клубом “Рух” завершився несподіваною нічиєю. На поле “Волинь” вийшла не повним бойовим складом. Напередодні травмувався наш захисник Міха Горопевшек. А дебютував у цьому матчі голкіпер Віталій Неділько. Це була його перша гра навесні в офіційних матчах “Волині”.

Із перших хвилин у боротьбу кинулися гості. Несподівано, на чотирнадцятій хвилині, вони зуміли відкрити рахунок. Богдан Бойчук ударом з льоту прострілив ворота.

Після цього “жовті” продовжували атакувати. Зрештою нашим футболістам було важко пробити оборону, яку створили суперники. Шанс відігратися був у нашого Дениса Кожанова, утім голкіпер із Винників втримав м’яча. До кінця першого тайму рахунок не змінився.

Найцікавішими стали останні хвилини зустрічі. На руку “зіграли” два фоли суперників “Волині”. Спочатку Младен Бартулович зробив подачу, яка і вирішила долю поєдинку. Під час боротьби у штрафному майданчику Габріель Франсіско вдарив по ногах Сіаваша Хагназарі. Арбітр призначив пенальті. Тоді Младен Бартулович переконливим ударом зрівняв рахунок. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 1:1. Вболівальники не стримували емоцій.

Головне те, що команда не програла, – прокоментував гру наставник “Волині” Андрій Тлумак.

Попереду ще один тур, який стане вирішальним для луцького клубу. Поки “Волинь” має великі шанси таки потрапити у Прем’єр-лігу.