Фонд «Добра справа» масово роздає волонтерські посвідчення, в тому числі вручає їх людям із неоднозначною репутацією, стверджує луцька підприємниця Олена Джулінська.

Про це вона написала у фейсбуці і озвучила вимогу до правоохоронних органів з’ясувати правомірність видачі посвідчення волонтера, зокрема Леоніду Джулінському. Подаємо її допис без змін.

«Скільки коштує волонтерське посвідчення у фонді «Добра справа»?

У своєму інтерв’ю моя семирічна дочка Христина розповіла, що її дядько Леонід Джулінський забрав у неї та її сестрички квартири… Проте благодійний фонд «Добра справа» вважає, що Леонід – волонтер. Не вірите? Саме так зазначено у них на сайті!

Це як так виходить?!?! Волонтер тепер у нас – людина, яка обібрала моїх дітей і зруйнувала мій бізнес, використовуючи відверто путінські методи??? І це я кажу не просто так. Він відрізав світло, розкрив мій офіс, забрав речі і ще й опечатав його, через що я втратила багатьох клієнтів. А ще незаконно заволодів всіма речами та коштами, які залишились після смерті Леоніда Володимировича Джулінського, батька мого чоловіка. Хіба Путін не так само діє, воюючи з українськими жінками і дітьми?

Усім свідомим людям відомо, що за законом і мораллю все майно покійного ділиться між його рідними. Натомість мого чоловіка Олександра не допустили до батькових речей, навіть не впустивши в дім батька після його смерті.

Я неодноразово зверталась до фонду «Добра справа» із проханням прояснити ситуацію. Адже сьогодні ми воюємо з ворогом, який намагається захопити наші території, який руйнує наш бізнес і не дивиться ні на дітей, ні на жінок. Основне його завдання – зробити зло.

У Леоніда Джулінського такі ж методи, він живе з ненавистю до брата та племінниць та чинить зло. Як така людина могла отримати волонтерське посвідчення???

У фонді «Добра справа» мені відмовили в поясненнях. Натомість там мене заблокували. А керівник фонду Юрій Слива взагалі кинув слухавку, відмовився розмовляти.

Вчинки Леоніда – це не про добрі справи, це – про ненависть та злобу. Я не знаю, скільки грошей він віддає фонду, але я точно знаю, скільки він забрав у моєї сім‘ї.

І якщо Леонід й дає гроші на добрі справи, то не тому, що має добре серце, а щоб отримати від «Доброї справи» волонтерське посвідчення. Тобто купує його. А це посвідчення дає ряд переваг: вільне пересування в комендантську годину, виїзд за кордон і т. д.

Ми часто говоримо, що росіяни сліпі, засуджуємо їх… Тож давайте не будемо так само низько опускатись і мовчати про те, що волонтерські організації сьогодні переходять межу і стають успішним бізнесом.

З такою тенденцією волонтерське посвідчення можна видати і тим оркам, які сьогодні воюють з нами, і навіть Путіну! Просто головне – щоб вони задонатили. А що вони роблять і що в них на душі – це вже не важливо.

Прошу не плутати цю історію з тим, що в Україні є багато підприємців, які не зовсім законно заробили свій капітал і сьогодні донатять. Такі люди в праві спокутувати свою провину, допомагаючи іншим. Але це не про Леоніда Джуліського!!! Він добре знає, у кого скільки він забрав, і не хоче повертати. Натомість хоче купити собі добре ім‘я та статус у суспільстві. А фонд «Добра справа» йому в цьому допомагає.

Отож я офіційно і публічно звертаюся:

до керівника фонду «Добра справа» Юрія Сливи з вимогою пояснити, на яких підставах Леонід Джулінський отримав офіційний статус волонтера цього фонду;

до правоохоронних органів з вимогою розібратися, на яких підставах благодійний фонд «Добра справа» масово видає волонтерські посвідчення (адже тільки на офіційному сайті таких вказано більше тисячі!!!). А також розібратися у законності неодноразового виїзду «волонтера» і військовозобов’язаного Леоніда Джулінського за кордон;

до журналістів та громадськості Волині із закликом звернути увагу на діяльність псевдоволонтерів «Доброї справи» і надати цьому максимального розголосу і осуду.

Дуже прошу усіх зробити репост цього допису і обов’язково тегнути фонд «Добра справа» і її керівника Юрія Сливу. Адже він мене заблокував замість того, щоб дати чесні пояснення. А їх дати – необхідно!!!»