FORD звинувачують у недотримані норм шкідливих викидів від своїх двигунів

Американську компанію Форд звинувачують у недотримані норм шкідливих викидів від своїх двигунів. Юридична фірма Хагенс Берман подала позов до суду й стверджує, що виробник автомобілів використовує технологію, яка зменшує покази рівня викидів шкідливого окису азоту в атмосферу.

На думку позивачів, програма допомагає пройти обов’язковий тест Американського агентства з охорони навколишнього середовища. Згідно з позовом, такі пристрої використовували на щонайменше півмільйонах позашляховиків типу Еф-250 та Еф-350. Компанія-позивач стверджує, що підроблені результати тесту насправді завдають чималої шкоди довкіллю. Результати дослідження, зробленого на замовлення Хагенс Берман, показують, що викид шкідливих речовин перевищує норму у п’ятдесят разів.

Компанія Форд відхиляє усі звинувачення. Автовиробник заявляє, що техніка відповідає усім чинним вимогам законодавства. Раніше такі ж звинувачення лунали на адресу німецького виробника автівок Вольксваген. Як і Форд він використовував програмне забезпечення, вироблене компанією Бош. Минулоріч німецький автоконцерн погодився на мирову угоду з американськими юристами. Вольцваген заплатив владі США понад півтора мільярда доларів. Юридична фірма Хагенс Берман неодноразово проявляла свою активність у справі з “дизельним скандалом”. Вони подавали подібні судові позови проти Фіат, Дженерал Моторс, Мерседес та Деймлер (Daimler).

Поділись з друзями...Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Email this to someone