Фотографка 12 каналу Поліна Березюк перемогла на Всеукраїнському конкурсі  пам’яті Андрія Коника, який відбувся у Коломиї Івано-Франківської області.

Дівчина розповіла, що до 20 листопада фотографи  мали можливість  відправити свої  роботи на конкурс в трьох номінаціях:  “Пейзажі”, “Арт” і “Люди”. Портрет Поліни Березюк під назвою “The Bob” і здобув перемогу  в останній категорії.    Дівчина його зробила під час концерту гурту KARNA.  На світлині – барабанщик Олег Білоус.

Переможці отримали грошові винагороди, а їхні роботи  виставлені  разом із світлинами Андрія Коника в мистецькому центрі “Світовид”. Гроші, які  зібрали на заході, передадуть на лікування хворого на рак хлопця.

Поліна Березюк наголошує, що не збирається зупинятися на досягнутому. Зазначає, що братиме участь у Міжнародному конкурсі Metro Photo Challenge, в якому  цьогоріч змагатимуться  фотографи з понад сотні міст Європи, Азії  та США.

Довідково:

Андрій Коник –   талановитий фотограф, музикант і мандрівник, який в серпні 2016 захворів на рак. Навколо цієї проблеми  і виник однойменний фонд “Коник хелп”, який створили його друзі, щоб разом з ним допомогти здолати недугу, та допомагати іншим. На жаль, в березні 2017 через рецедив і раптове погіршення стану Андрій помер. Фонд після трагедії не опустив рук і продовжив свою місію допомоги іншим.

 

Фото, яке здобуло перемогу у категорії “Люди”