Словосполучення “дворовий футбол” викликає різні асоціації. Від розбитих вікон у сусідів до жорстких ігор без правил. Проте цей турнір розвіює подібні міфи.

Чесна гра, друзі і відпочинок. Так про “дворовий футбол” розповідає Микола Озюк. Він – голова громадської організіції “Асоціація дворового футболу 5×5”, що існує на Волині уже сім років. Хлопець каже – щоразу намагаються поліпшити рівень турнірів.

Цього разу у Ківерці приїхали дванадцять команд. Уже на відкритому “весняному” майданчику учасники розігрували три кубки – “Grand Cup”, “Silver Cup” та “Bronze Cup”.
Взяти участь у турнірі вирішили і футболісти із сусідньої області.

А от команда із Луцька бере участь у змаганнях під егідою “дворового футболу” вже вдруге. Ігор Кравчук каже, що саме тут можна грати справжній футбол.

Протягом усіх поєдинків вирували футбольні пристрасті не лише на майданчиках, а й серед уболівальників.

Христина Ващеня приїхала із Луцька підтримати улюблену команду. Дівчина розповідає, що у захопленні від футболу з дитинства. Переконана-  така атмосфера варта того, аби їздити на усі матчі.

Команди у свою чергу намагалися довести, що грають  не гірше, аніж професіонали. Після завершення ігрового дня із “бронзою” поїхала команда із Топільного, перегравши Кременець. “Silver Cup” дістався футбольному колективу із Прилуцького. А такий бажаний “золотий” трофей вибороли” футболісти луцької команди “Фенікс ДПЗ”.