Продюсер Гарві Вайнштейн був заарештований після того, як добровільно з’явився до поліцейського відділку у Нью-Йорку вранці 25 травня. Напередодні прокуратура Нью-Йорка оголосила, що голлівудському продюсеру буде пред’явлено звинувачення принаймні по одному епізоду зґвалтування і по одному – сексуального домагання.
Раніше, про такий примус заявляла актриса Люсія Еванс, який стався в 2004 році. А про згвалтування розповіла в своїх мемуарах зірка серіалу “Зачаровані” Роуз МакГоуен. Про подібний злочин повідомила і актриса Азія Ардженто — вона стверджує, що Вайнштейн згвалтував її в каннському готелі “Кап-дю-Еден-Рок” в 1997 році. Однак у багатьох випадках домагань і згвалтувань закінчився 10-річний термін позовної давності. Які саме епізоди стали основою для звинувачень прокуратури, поки не повідомляється.
Вайнштейну по першому епізоду пред’являть звинувачення в згвалтуванні третього і першого ступеня, а по другому — в згвалтуванні першого ступеня, яке карається позбавленням волі на термін до 25-ти років.