В ефір 12 каналу виходить нова програма про здорове харчування «Годуй Тіло». Її автор і ведучий – відомий луцький тренер, засновник і керівник спеціалізованого фітнес-центру «БудуйТіло» Віталій Андрейчук.

Ведучий розповідає про можливості і правила здорового харчування просто «в епіцентрі смаків» – прогулюючись рядами гіпермаркету «Там Там». Кожна програма має тему: так, у першому випуску Віталій Андрейчук розповідає про добір раціону на день, у другому – про те, чи реально одній людині прохарчуватися протягом місця, витративши не більше 3 тисяч гривень.

«Досі побутує думка, що здорове харчування – це дорого, екзотично і не всім підходить. Саме бажання розвінчати цей міф і стало однією з головних причин появи програми. У кожній програмі я буду на конкретних прикладах доводити: їсти смачно і здорово – це доступно і нескладно», – каже Віталій Андрейчук.

Програма «Годуй Тіло» – спільний проект 12 каналу, фітнес-центру «БудуйТіло» і гіпермаркету «Там Там».

«Я переконаний, що від такої колаборації виграють передусім глядачі 12 каналу. Адже ми робимо програму, у якій поєднані серйозний практичний досвід і знання про закони здорового харчування з колосальними можливостями найбільшого продуктового «хабу» Волині – гіпермаркету «Там Там», – каже керівник 12 каналу Юрій Ричук.

Програму «Годуй Тіло» глядачі можуть дивитися щонеділі в ефірі 12 каналу о 13:20 і 20:00.