Голова МЗС Польщі Яцек Чапутович хоче вирішити історичний конфлікт в українсько-польських відносинах

Новий голова МЗС Польщі Яцек Чапутович сподівається вирішити історичний конфлікт в українсько-польських відносинах якомога швидше. Про це йшлося у телефонній розмові польського міністра з українським колегою Павлом Клімкіним.

Міністр Климкін привітав міністра Чапутовича з призначенням на посаду. Глави Міністерств закордонних справ обох країн обговорили актуальні питання польсько-українських відносин. Міністр Чапутович підтвердив прихильність своєї країни суверенітету та територіальної цілісності України та наголосив, що Польща продовжуватиме підтримувати європейські прагнення України.

Новий глава закордонного відомства і до свого призначення підтримував територіальну цілісність України та санкційний режим проти Російської Федерації. Про невизнання анексії Криму чи відчуження Донбасу він говорив у інтерв’ю журналу Контакт ще у лютому 2015 року. Чапутович очолив зовнішньополітичне відомство у вівторок, 9 січня. Свою першу офіційну розмову політик провів вже у день свого призначення з міністром закордонних справ Угорщини. Чиновники обговорили співпрацю у форматі Вишеградської групи та підтвердили інтенсивність двосторонніх відносин.

Поділись з друзями...Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Email this to someone