Голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко провів нараду з підприємцями зі Старого ринку.

Він пообіцяв організувати таку зустріч ще два дні тому, коли розлючені базарувальники блокували Луцькраду і вимагали провести позачергову сесію.

На цій нараді емоцій було значно менше, ніж два дні тому в муніципалітеті. Виступили декілька підприємців, які детально розповіли про свою позицію щодо нічного демонтажу.

Також вони активно дякували поліції, яка припинила знесення кіосків. У відповідь очільник Нацполіції області Петро Шпига заявив: він ні на чиїй стороні. Завдання правоохоронців – зробити так, аби перенесення ринку відбулось у законний спосіб.

Вимог у підприємців декілька. Перше – розслідувати нічний демонтаж та покарати винних. Друге – розібратись із рішенням міськради забрати землі в КП “Луцьки ринки”, яке, наполягають підприємці, порушує права людей.

Наприкінці наради Юрій Погуляйко заявив: з цією ситуацією ознайомиться детальніше. Втім, поки немає результатів слідства, говорити, хто правий, а хто ні, не може.

Напередодні цієї наради виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт виклав позицію міськради у відеозвернені, в якому заявив, що кіоски стоять незаконно.

Підприємці ж покидати Центральний ринок поки не збираються. Вони планують працювати принаймні до першого засідання суду по цій справі. Воно відбудеться 25 лютого.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Базарувальники у Луцькраді вимагають не переносити Старий ринок. ФОТО.