На Волинь прибула вантажівка із більше як 14 тонн цінної допомоги для українських шпиталів, військових та мирного населення у «гарячих» точках України. Тут і засоби гігієни, і ліки, і медичне обладнання. Прибув вантаж з Італії завдяки роботі міжнародного логістичного центру «Марлог», головна мета якого – з’єднати донора з будь-якого куточка світу з його адресатом.

Розпочалося усе з багаторічної дружби двох громадських організацій – української та ізраїльської.

«2014 року 7 березня я привезла в Ізраїль 10 поранених, від яких відмовився весь світ. Ізраїльські клініки дали підтвердження… З цього почалася громадська організація «Велика ідея», – розповіла засновницяГО «Велика ідея» Наталія Попова.

Тоді ізраїльські партнери взяли під своє крило поранених, після того дружбу вирішили продовжити і виконувати велику благодійну місію.

«Вони запропонували «Великій ідеї» стати єдиним партнером в Україні і запропонували нам взяти на себе шалену відповідальність – створити міжнародний логістичний центр «Марлог», який би приймав вантажі з усього світу прозоро, зі звітністю, з юридичним супроводом і швидко передавав їх у гарячі точки», – каже Наталія Попова.

З того часу «Марлог» став гарантом швидкої, ефективної та прозорої доставки цінної гуманітарної допомоги з різних куточків світу до України. Серед вантажів – ліки, тактчина медицина та найнеобхідніше для шпиталів, українських військових та біженців.

До війни організація займалася рідними дитячими, молодіжними проєктами та сімями загиблих. Нині ж «Марлог» працює без спочинку, адже українські захисники у різних куточках країни потребують життєнеобхідних товарів.

Перший такий вантаж прийняли 4 березня цього року. Більше – у відео.