В Туреччині ввели в експлуатацію Трансанатолійський газопровід. По якому перші поставки газу в Європу розпочнуться в червні 2019 року. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган. Трансанатолійський газопровід Туреччина запустила спільно з Азербайджаном. Він входить в “Південний газовий коридор” і призначений для транспортування азербайджанського газу до Європи.

Парламент Нідерландів схвалив угоду про суд стосовно ем-ейч 17 – обвинувальні вироки у справі про катастрофу “Боїнга” над Донбасом можуть бути виконані в Україні. 6 червня, уряд країни заявив, що не бачить провини влади України за катастрофу малайзійського “Боїнга” в 2014 році. Ще раніше, у травні, Нідерланди і Австралія поклали відповідальність за трагедію на Росію. У результаті катастрофи авіалайнера, який летів з Амстердама в Куала-Лумпур, загинули близько 300 людей, більшість – громадяни Нідерландів. У Кремлі заперечують свою причетність до трагедії.
Парламент Великої Британії проголосував за урядовий план виходу країни з Європейського союзу. Таким чином, прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей домоглася підтримки, однак вона була змушена піти на поступки противникам брексіт в рядах Консервативної партії, яку представляє.
В результаті парламент отримає більше контролю за процесом виходу Сполученого Королівства із ЄС. У той час як деякі британські політики хотіли б зберегти тісні зв’язки з Брюсселем, інші наполягають на максимальному віддаленні від Євросоюзу.