Число зниклих безвісти під час пожежі та руйнування хмарочоса в бразильському Сан-Паулу може досягати 45 людей. Раніше у будівлі знаходився відділок поліції, але на момент трагедії у ньому жили безхатьки. Першого травня місцеві правоохоронці підтвердили загибель однієї людини, та зникнення ще трьох. Тепер у поліції кажуть – рятувальники зараз працюють на підставі реєстру безпритульних у будівлі. Тому місце перебування 45 людей поки що не встановили.

Поліцейські в Парижі заарештували понад сто демонстрантів. Ультрарадикальні мітингарі у чорних капюшонах громили вітрини і підпалювали автомобілі під час щорічних травневих протестів. Представники анархістських груп, відомі як “Чорний блок”, прийшли на організований профспілками Франції мирний мітинг проти реформ президента Еммануеля Макрона. Вони і перетворили його в масові заворушення. За даними полісменів, в щорічному зібранні 1 травня взяли участь близько півтори тисячі учасників в масках і капюшонах. До активістів застосовували сльозогінний газ і водомети. Четверо людей,серед яких один правоохоронець отримали легкі поранення.  Профспілки заявили, що число мирних учасників маршу склало близько 55 тисяч людей. Поліція, відповідно, нарахувала близько 20 тисяч. В свою чергу, Президент Франції Еммануель Макрон засудив ці заворушення. Він додав, що зробить усе для того, щоб ініціаторів знайшли та притягнули до відповідальності.

Сім штатів США вимагають в суді визнати незаконною програму DACA, яка захищає молодих іммігрантів від депортації. Позов до федерального суду Південного округу Техасу подали влади штатів Алабама, Арканзас, Луїзіана, Небраска, Південна Кароліна і Західна Вірджинія та Техас. DACA була запущена попереднім президентом США Бараком Обамою в 2012 році. Вона кожні два роки забезпечувала відстрочку від депортації дітям, які нелегально приїхали з батьками в США і згодом почали навчатися там.