У подружньої пари зі США ведмідь цупив продукти. Лейн Сайк і Керол Скофілд запідозрили, що хтось із сусідів вдирається до них у помешкання. Адже після того як вони ненадовго покидали свій будинок у зеленому районі міста Лейк-Тахо штату Каліфорні з кухні зникала їжа. Пізніше американці зрозуміли що злодієм виявився ведмідь.
Про гостя їм повідомила сусідка. Спершу подружжя подумали, що вона жартує, проте жінка була не на жарт налякана. Минулого року ведмідь приходив до подружжя більш необачно. Тоді хижак зламав вхідні двері. У цій частині Сполучених Штатів ведмеді часто спускаються до людських поселень щоб урізноманітнити свій раціон незвичними продуктами харчування.

Похід в музей за сто тридцять дві тисячі доларів. Саме таку ціну повинна заплатити мати п’ятирічного хлопчика Сара Гудман. Під час відвідин культурного центру її син повис на одній із скульптур та впав разом з нею, розбивши витвір мистецтва. Через декілька днів вона отримала чек від музею на сто тридцять дві тисячі доларів. Саме в таку суму страхова компанія оцінила завдані музею збитки від витівки хлопчика. Влада штату звинувачує Сару в неналежному догляді за сином та закликає до відповідальності.

Гугл інвестує в китайський інтернет-магазин Джей Ді, щоб конкурувати з Амазон та укріпити позиції на азійському ринку. Угода на п’ятсот п’ятдесят мільйонів доларів стане тільки одним із кроків для просування товарів китайського інтернет рітейлера. Нині основний конкурент Джей Ді – Аліекспрес вже неабияку популярнісь здобув на європейському на американському ринках. Гугл погодився на таку угоду попри заборону цієї пошукової системи у Китаї. Проте американський гігант доступний у межах КНР у сфері інтернет-реклами.