У Грузії затвердили новий уряд та його програму. Прем’єр-міністр Мамука Бахтадзе зазначив, що склад міністрів – тимчасовий. Також він зазначив що за його керівництва відомств стане менше. Оновлений склад Бахтадзе презентуватиме вже через декілька тижнів. Тоді парламент знову повинен висловити довіру уряду. Тринадцятого червня прем’єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі подав у відставку. Причиною ЗМІ назвали його розбіжності з урядовою командою.

Британський парламент ухвалив закон про остаточні умови виходу королівства з Європейського Союзу. Двадцятого червня палата лордів прийняла останню поправку яку надіслала палата громад. Тепер для того щоб закон набув чиннності його повинна підписати королева Британії. Норма передбачає всі аспекти Брексіту та затверджує остаточну домовленість між Брюсселем та Лондоном попри протести деяких консерваторів. Прем’єр-міністерка Тереза Мей назвала ухвалення законопроекту найважливішим кроком у забезпеченні гладкого Брексіт.

Біженці намагаються потрапити до Європи через паспорт вболівальника. Фан Ай Ді дозволяє приїхати в РФ на десять днів до початку Чемпіонату Світу та залишатися там на дес’ять днів по завершенню події. Втім мігранти використали такі привілеї щоб з Росії потрапити у сусідні європейські країни без спеціального дозволу. В Естонії вже піймали на шахрайстві кількох громадян Нігерії. Напередодні кримінальна поліція Німеччини попереджала про можливі спроби нелегально в’їхати до ФРН за допомогою паспорта вболівальника через Росію. У поліції запідозрили щось коли рекордна кількість вболівальників зареєструвлася з Ірану, Сенегалу, Тунісу, Марокко та Єгипту.

Компанія Епл програла суд Австралії. Тепер технологічний гігант виплатить понад шіст мільйонів доларів п’ятистам власникам айфонів. Австралійці подали в суд на компанію після того як вона випустила оновлення на операційну система АйОЕс. Саме цей Апгрейд зламав смартфони, які раніше ремонтували у несертифікованих майстернях. Також Епл проведе додаткові тренінги для працівників та розмістить більше інформації про права споживачів на офіційному сайті.

Європейський суд з прав людини відхилив скаргу норвезького терориста Андерса Брейвіка на нелюдські умови у в’язниці. У своєму рішенні в справі, яке була подана під новим іменем заявника Фйотольф Хансен, Європейський суд з прав людини, який засідав у якості комітету з трьох суддів, оголосив скаргу неприйнятною. Рішення є остаточним. Брейвік є організатором і виконавцем теракту в Осло сім років тому року. Внаслідок атаки загинули сімдесят сім людей, та понад півтори сотні поранені.