Трамп сумнівається, чи варто ризикувати йдучи на перемовини з північнокорейським лідером Кім Чен Ином. Про це повідомляє Зе Нью Йорк Таймс, посилаючись на власні джерела. Згідно інформації, Трамп проводить консультації з радниками щодо можливих ризиків. Американський президент боїться отримати політичну невдачу. Найбільше республіканця занепокоїла заява Пхеньяна, про те, що країна ніколи не обміняє свою здатність розробляти ядерну зброю на економічну допомогу. Трамп телефонував південокорейському колезі Мун Чже Іну щоб переконатися, чи відповідає заява дійсності. Радники американського лідера також не впевнені що президент володіє всією інформацією про ядерну програму КНДР. Втім, Трамп досі не повідомив що зустріч скасовується. Перемовини повинні розпочатися дванадцятого червня в Сінгапурі.

Бойкот, скандали та невизнання. У Венесуелі перебрали президента Ніколаса Мадуро на другий термін. За нього проголосували шістдесят вісім відсотків виборців за явки сорок шість відсотків. Головний опонент Мадури Анрі Фалькон відмовився визнавати результати недільного голосування посилаючись на численні порушення. Сполучені Штати також відкидають результати та готуються впровадити нові санкції щодо нафтових компаній Венесуели.

Китай запустив ракету з супутником для дослідження темної сторони місяця. Про це повідомляє державне телебачення КНР. Супутник Кюкіа перший в світі здійснюватиме функції операційного зв’язку між космічною станцією та Землею. Його запустили вранці в понеділок. Влада країни заявила, що таким чином хоче обігнати Росію та США у космічній галузі та вже у 2030 стати наймогутнішою державою у сфері міжпланетних досліджень. Хоча Китай і заявляє що ці цілі абсолютно мирні, міністерство оборони Сполучених Штатів вважає інакше. Американці звинувачують КНР у активній космічній діяльності під час світової кризи та витісненні інших держав з цієї сфери.