Третю дитину Вільяма та Кейт британці чекали найбільше. Після оголошення про те, що герцогиня народила сина, в Лондоні прихильники королівської сім’ї розпочали святкування. Ще з вересня коли сім’я тільки оголосила про вагітність Кейт маркетологи почали працювати над якомога ширшою популяризацією цієї події в країні та за її межами. Так, згідно дослідження Центру роздрібних досліджень, жителі Королівства і туристи витратять на покупку сувенірів, напої і святкову їжу в честь народження малюка близько ста тридцяти мільйонів доларів. Експерти стверджують, що третього спадкоємця чекали з більшим ентузіазмом, ніж принца Джорджа і принцесу Шарлотту. У 2013 році народження королівського первістка привабило в Лондон понад двадцять дев’ять мільйонів людей. Через два роки день народження принцеси святкували вже тридцять два мільйони туристів. Нині ж поки невідома точна кількість гостей, що приїхали в столицю  в честь такої події, проте значні витрати з цього приводу демонструють популярність маленького спадкоємця.

Емануель Макрон прибув з офіційним візитом у Вашингтон. Французький президент разом зі своєю дружиною приїхали в Білий Дім у понеділок. Трамп з Меланією вітали гостей. Одразу після зустрічі двоє лідерів посадили дуб біля президентської резидентції.

Саджанець дерева Макрон і його дружина Бріжит привезли з собою в подарунок, як символ довгострокових відносин Парижа і Вашингтона. Згодом високопоставлені гості вирушили у вертолітну екскурсію історичними пам’ятками столиці. У вівторок президент Трамп та перша леді проведуть на честь подружжя Макрон церемоніальний прийом за участю п’яти сотень військовослужбовців США. В середу Емануель Макрон виступить перед американськими законодавцями. В інтерв’ю улюбленому телеканалу Трампа Фокс Ньюс французький лідер заявив, що попри розбіжності з американським президентом щодо клімату та низки інших питань, президенти мають чудові відносини та насправді є дуже схожими. Зокрема тим, що обрання обох на посаду лідерів країни ніхто не очікував. Макрон натякнув, що намагатиметься вмовити Трампа не виводити війська з Сирії та не розривати ядерну угоду з Іраном.

Двадцять четвертого квітня найбільшій в світі бібліотеці – книгозбірні Конгресу США виповнилось 218 років. Вона була заснована 1800 року, коли президент Джон Адамс підписав указ про перенесення столиці з Філадельфії до Вашингтона. Чиновники тоді вирішили виділити п’ять тисяч доларів на купівлю книг для членів Конгресу. Спочатку в бібліотеці було всього сімсот сорок книг і три географічні карти. Зараз колекція ледь уміщається в чотирьох будівлях. Нині тут зберігаються близько сто шістдесят мільйонів книг. Якщо поставити всі стелажі один за одним то утвориться книжкова стіна довжиною півтори кілометри. Бібліотека Конгресу має величезну кількість рідкісних та особливо цінних видань і документів. Зокрема тут зберігаються праці грецьких і латинських авторів, таких як Геродот чи Лукрецій, багатьох авторів епохи Відродження – Миколи Коперника, Рене Декарта, рідкісні видання авторів епохи Просвітництва – Вольтера, Руссо. Також тут можна знайти повне видання Енциклопедії Дідро.Окрасою колекції мап є перша «Географія» Птолемея, опублікована у Венеції в 1475 року. Посада бібліотекаря тут пожиттєва. Його призначає президент країни після консультації з Конгресом. Від часу заснування й до нині у книгосховищі було чотирнадцять бібліотекарів.