Вашингтон і Пхеньян повернулися за стіл перемовин щодо підготовки зустрічі американського лідера Дональда Трампа і керівника КНДР Кім Чен Ина.  Місце і час проведення саміту можуть залишитися незмінними. Відповідне повідомлення розмістив президент США Дональд Трамп у своєму в Твіттер.

Колумбія наблизилась до членства у Північно-Атлантичному Альянсі. Про це повідомив президент країни Хуан Мануель Сантос 26 травня на своїй сторінці у Твіттер. Він зазначив, що його держава стане єдиною в Латинській Америці, яка матиме таку привілею. 25 травня у Варшаві почалося засідання Парламентської асамблеї НАТО. Вона є консультативним органом Північноатлантичного альянсу. На порядку денному – протидія політики залякування та гібридній загрозі з боку Російської Федерації, а також зміцнення енергетичної безпеки у Центральній і Східній Європі.

Громадяни Ірландії, за попередніми даними екзитполів, підтримали легалізацію абортів. За скасування закріпленого в конституції “права на життя ембріона” проголосували 68 відсотків учасників. Референдум відбувся 25 травня. Явка була високою та становила подеколи 70 відсотків. Право голосу в Ірландії мають понад 3 мільйони громадян. За легалізацію абортів віддали свої голоси переважно молоді люди та жінки. У переважно католицькій Ірландії заборону абортів внесли до конституції після референдуму 1983 року. З 2014 року їх дозволяються лише в тому разі, якщо вагітність становить загрозу життю матері. Але не у випадку зґвалтування, інцесту або смертельної аномалії плоду. Ірландці, яка зробила аборт на території країни, загрожують до 14 років позбавлення волі. Утім, жінкам не заборонено робити їх за кордоном. З 1980 по 2016 роки цією можливістю скористалися десятки тисяч громадянок країни.