Королева Великої Британії Єлизавета II погодила законопроект прем’єр-міністрерки Терези Мей щодо виходу Сполученого Королівства з Євросоюзу. Про це заявив спікер Палати Громад Джон Беркоу. Королівська санкція є фінальним етапом ухвалення документу. Тепер проект про вихід Британії зі складу ЄС став законом. Сполучене Королівство планує представити нові деталі свого бачення Брексіт вже після саміту ЄС, який відбудеться в Брюсселі 28-29 червня.

Верхня палата парламенту Нідерландів заборонила одяг, що закриває обличчя, в школах, урядових установах та лікарнях. Новий закон забороняє також і лижні маски, у громадських місцях. Пересуватися вулицями з закритим обличчям поки що не забороняють. Порушників закону будуть штрафувати. Критики документу стверджують, що він спрямований саме проти мусульманського одягу. Нідерланди далеко не перші запроваджують таку заборону. Вона вже діє у Бельгії, Франції, Данії, Австрії та Іспанії.

У повітряному просторі Естонії, Латвії і Литви стартували  військові навчання НАТО і союзників Рамстам Аноель. В ході маневрів, які проходять три рази на рік, військово-повітряні сили відпрацюють захист повітряного простору Балтії, процедури управління і зв’язку, а також практичне патрулювання. Цього року центральна роль у навчаннях відведена естонським ВПС і авіабазі Емарі. У навчаннях візьмуть участь дислоковані в Естонії французькі винищувачі, а також підрозділи Військово-повітряних сил Литви, Польщі, Португалії, Іспанії, Німеччини, Норвегії, Польщі та Нідерландів.