Причиною першотравневої пожежі у висотній будівлі в бразильському місті Сан-Паулу стало коротке замикання. Про це повідомив глава департаменту громадської безпеки однойменного штату Мажину Алвес Барбоза Філью. Він додав – те, що відбулося – нещасний випадок. У хмарочосі порушували правила користування з електроприладами. До однієї розетки підключили одразу три прилади – це призвело до виникнення пожежі в квартирі. Загибель кого-небудь з мешканців поки що не підтверджена, проте шанси знайти живих під завалами фахівці оцінюють як мінімальні. За даними мерії Сан-Паулу, 49 людей, які мешкали в згорілій будівлі, досі не повідомили про своє місцезнаходження. Однак відсутність відомостей не означає, що всі ці люди перебували у будинку під час пожежі, тому офіційно вони не вважаються зниклими безвісти.

На гавайському Великому острові біля міста Пахоа активізувався вулкан Кілауеа. За словами місцевих жителів, лавові фонтани вивергаються на висоту до 50-ти метрів. У повітрі відчувається запах сірки. Місцева влада наказала провести евакуацію для 10 тисяч жителів. Агентство цивільної оборони Гаваїв закликає приватні туристичні компанії припинити запрошувати туристів у регіон. За інформацією правоохоронців, причиною пробудження вулкана стали сотні землетрусів на Гаваях, які сколихнули східну частину острова.

В США горить хімічний завод. В Луїзіані поблизу міста Дусон зайнялося підприємство ФловХем Технолоджіс. Очевидці кажуть, з території, охопленої полум’ям лунають вибухи. Поліція перекрила дороги, які ведуть до Дусона – ядучий дим від пожежі простягнувся на кілька кілометрів. Триває евакуація з довколишніх районів. Відселяють усіх жителів, які проживають в межах 5-ти кілометрів від заводу. Екологи проводять заміри рівня шкідливих речовин у повітрі, щоб з’ясувати, чи продовжувати евакуацію. Місцеві надзвичайники кажуть, ускладнює гасіння пожежі витік ксилену – нафтопродукту, який використовують у виготовленні розчинників. Через аварію ніхто не постраждав. Причини пожежі з’ясовують.