Україна – у фіналі Євробачення. Співак Меловін за підсумками виступу на відборі пісенного конкурсу потрапив до гранд фіналу з піснею Андер зе Леддер. Під час номеру хлопець в образі Дракули і вставав з фортепіано, і запалив сходи.

На прес-конференції методом жеребкування визначили, що Україна відкриє фінальну програму шоу. Цього року пісенний конкурс відбувається в столиці Португалії Лісабоні. Фінал «Євробачення» відбудеться дванадцятого травня.

Національний банк України випустить “картопляну монету”. На аверсі – зображення дерева життя із позолоченими бульбами. На реверсі – чоловік і жінка, які копають картоплю. Їхні постаті утворюють золоте серце.

У Нацбанку стверджують, що у такий спосіб вони хотіли розкрити споконвічний образ українців, для яких земля-годувальниця є основною цінністю. Десятигривневу срібну монету “Копання картоплі” накладом у чотири тисячі штук можна придбати з двадцять другого травня.

Українським футбольним фанам радять вболівати вдома. Державна прикордонна служба вкотре радить відмовитися від поїздки до Росії на матчі Чемпіонату світу з футболу. За словами спікера Держприкордонслужби Олега Слободяна, перебування в Росії може бути ризикованим для українських громадян.
Також Слободян стверджує, що слід пам’ятати про повагу до тих людей, які загинули за ці роки саме від російської зброї і від агресії РФ. Тому, на думку спікера, українським уболівальникам там робити нічого.