Генеральний штаб Збройних сил України не погоджується з позовом головного військового прокурора Анатолія Матіоса.
Зокрема, у Генштабі вважають, що порядок пропуску працівників військової прокуратури на військові об’єкти здійснюється на основі Конституції та законів України.
Раніше Головний військовий прокурор Анатолій Матіос подав до суду на начальника Генштабу Збройних сил України Віктора Муженка. Причина – заборона Генштабу відвідувати військовим прокурорам військових частин без письмового дозволу.
Монетизація субсидій пройде в два етапи. Як заявляє Міністр соціальної політики Андрій Рева, на першому етапі планують монетизувати субсидії для домогосподарств з індивідуальним опаленням. Їм видаватимуть кошти, встановивши суттєву відповідальність за несплату комунальних послуг.
Другий етап торкнеться тих пільговиків, які проживають в багатоквартирних будинках з централізованим опаленням. В цьому випадку планується ввести спецрахунок, щоб уникнути ситуацій, коли весь будинок відключать за борги окремих несумлінних мешканців. По завершенні сезону, людина зможе зняти зайві кошти зі спецрахунку, якщо вона розрахувалася за послуги в повному обсязі. Монетизацію субсидій для оплати громадянами житлово-комунальних послуг планують ввести з першого січня 2019-го року.

Кремль не відповів на пропозицію української сторони про обмін двадцяти трьох росіян на українських в’язнів у Росії.

Також РФ поки що не проявляє жодного інтересу до своїх громадян, засланих в Україну.  А бойовики продовжують включати цих російських військових в свої списки, як “ополченців”.