Український мільярдер Ринат Ахметов збільшив власний добробут на майже півтора мільярда доларів від початку року, тобто майже на чверть. Такі дані оприлюднило агенство Bloomberg. Загальні статки бізнесмена налічують понад шість мільярдів доларів. Таким чином він посідає 282 місце у рейтингу Bloomberg серед найбагатших людей світу.  Напередодні, національне антикорупційне бюро України відкрило нове провадження проти компанії Ахметова. Службових осіб енергохолдингу ДТЕК звинувачують у махінаціях із закупками американського вугілля. За словами голови Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг Андрія Геруса, службові особи спочатку купували екологічно шкідливе вугілля із завищеним вмістом сірки задешево, потім через власного швейцарського трейдера підвищували ціну на 20 доларів за тонну, і вже із “завищеною” вартістю імпортували в Україну як “дороге американське вугілля”.

У столиці тариф на воду в 2019 році планують підвищити майже на половину. Про це повідомляє прес-служба Київводоканалу. Зростання тарифу в підприємстві пояснюють збільшенням вартості електроенергії, паливно-мастильних й інших витратних матеріалів та ремонтних робіт. Кубометр холодної води коштуватиме приблизно 23 гривні 17 копійок, нині ж ціна в межах 15-ти грн. Генеральний директор компанії Дмитро Новицький переконує, якщо тарифи не підняти, можливі технічні та фінансові наслідки.

Європарламент може відкласти нову програму макрофінансової допомоги для України обсягом мільярд євро, якщо Верховна Рада провалить голосування щодо закону про Антикорупційний суд. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк в ефірі телеканалу Зік. Також урядовець зауважив, що провал голосування за Антикорупційний суд призведе до необхідності скорочення витрат державного бюджету. Казна збіднішає мінімум на 4 мільярди доларів через неможливість відновити фінансування за програмою МВФ і вийти на ринки зовнішніх запозичень.