Національний інститут раку “роздерибанив” десять мільйонів гривень. За повідомленням Центру протидії корупції, ці кошти виділив Держбюджет на автоматизацію реєстрів хворих.
Усього уклали тринадцять договорів. З них сім — з компанією “Деснет” на загальну суму у три цілих чотири десятих мільйони гривень, три угоди — з компанією “Диз Мер”, на загальну суму у три з половиною мільйони гривень та ФОП Пасічник Є.А. ще на 3 мільйони.
За словами юриста центру, закупівлю “дроблять” на декілька, щоб не проводити відкриті конкурентні торги, а купити товари чи послуги напряму у своїх постачальників.
Раніше Кабмін виділив ці кошти задля встановлення онлайн систем реєстрів пацієнтів та переліку ліків.

Розгляд справи незаконно арештованого в Росії українського журналіста Романа Сущенка перенесли на двадцять третє квітня.

Про це повідомляє адвокат українця Марк Фейгін на своїй сторінці у Твіттері. Також, як стверджує правозахисник, представники допитали головного свідка обвинувачення. Ім’я свідка залишається невідомим.

Суд над Сущенком розпочався двадцять сьомого березня і проходить у закритому режимі. Українця затримали на території Росії ще 30 вересня 2016-го року і звинувачують у “шпигунстві”. Арешт журналісту московський суд продовжив до 16-го вересня 2018-го року.

Кабінет міністрів вирішив не підіймати ціни на газ. Поточний тариф залишиться незмінним до червня 2018-го року. Відповідне рішення ухвалили на засіданні 28-го березня. Відстрочити оприлюднення ціни вирішили до узгодження механізму її визначення з МВФ та Європейським енергетичним співтовариством. До публікації рішення ціна залишиться на поточному рівні — чотири тисячі дев’яносто дві гривні за тисячу кубометрів без ПДВ.